Ознака: Санта Барбара

Преселбатата на Хари и Меган во Монтесито ги налути локалните жители

Војводата и војвотката од Сасекс, кои се повлекоа од кралските должности на почетокот на оваа година, одлучија да се иселат од Лос Анџелес и...