17.8 C
Skopje
21.10.2021 - 16:44

Ознака: саем на книгата

Со сертификат до најновите книжевни изданија

Македонските читатели со сертификат за вакцинација или за прележан ковид-19, во изминатите седум дена имаа можност да дојдат до најновите книжевни изданија на 60...