27.8 C
Skopje
20.8.2019 - 12:33

Ознака: рус

Откриена тајната на песната „Игри без граници“ што Тоше ја отпеа...

Песната „Игри без граници“, која трагично загинатиот Тоше Проески ја отпеа само неколку месеци пред смртта, беше песна која дефинитивно ја одбележа неговата кариера. Иако...