Ознака: руска атлетичарка

Руска атлетичарка пронајдена мртва

Руската атлетичарка Маргарита Плавунова (25) била пронајдена мртва покрај пат, откако ѝ се слошило за време на тренинг. Трагедијата се случила додека трчала во местото...