31.8 C
Skopje
24.6.2021 - 13:29

Ознака: „Роденден на уметноста“

„Роденден на уметноста“ по осми пат во МКЦ

Познатата манифестација „Роденден на уметноста“ во Младинскиот културен центар (МКЦ) ќе се одржува по осми пат, на 18 јануари, со почеток во 18 часот....