12.8 C
Skopje
3.12.2021 - 14:20

Ознака: Роботско куче

Роботското куче на „Бостон динамикс“ сега е достапно за избрани клиенти

Се сеќавате на виралното видео од роботско куче што се појави пред неколку години? Роботот што може да трча по угорница? Сега е достапен...