15.8 C
Skopje
25.10.2021 - 18:04

Ознака: реципроцитетни мерки

Курти најавува реципроцитетни мерки

Централната изборна комисија на Косово вчера ги објави конечните резултати од парламентарни избори, кои се одржаа на 6 октомври. Претседателката на ЦИК, Валдете Дака,...