-2.1 C
Skopje
1.12.2020 - 22:53

Ознака: рецензии

„Њујорк тајмс“, „Лос Анџелес тајмс“, „Венити фер“ за „Медена земја“

Американските медиуми, меѓу кои и влијателните „Њујорк тајмс“ и „Лос Анџелес тајмс“, објавија одлични рецензии за документарниот филм „Медена земја“, македонскиот победник на „Санденс“,...