7.6 C
Skopje
28.1.2020 - 16:25

Ознака: ретро забава

Ретро забава за генерациите што никогаш не остареа

Се е подготвено за саботната ретро забава, насловена според хитот „We are family“ на групата „Систер слејџ“, со која менаџерот и креатор на некогашниот...