Ознака: Рајан Рејнолдс

Рајан Рејнолдс е најплатен холивудски актер

Магазинот „Варајати“ објави листа на најплатени глумци за 2019 година. На листата доминираат пет мажи, а првото место му припадна на Рајан Рејнолдс, со...

Најдобрите улоги на Рајан Рејнолдс

Рајан Рејнолдс, роден на 23 роден на 1976 година, е канадски актер. Тој стана познат по својата улога во ситкомот „Две момчиња и девојка“...

Рајан Рејнолдс ја откри тајната на среќниот брак

Холивудските глумци Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли се во брак веќе шест години и, како што вели ѕвездата од „Дедпул 2“, тоа ќе трае...