22 C
Skopje
22.9.2018 - 11:49

Ознака: рајан ер

Нов штрајк на летачкиот персонал и пилотите на Рајан ер во...

Германските синдикати повторно ги повикуваат пилотите и летачкиот персонал на Рајан ер во таа земја утре да стапат во еднодневен штрајк, поради, како што...