-2 C
Skopje
23.2.2019 - 6:16

Ознака: рашковски

Заев: Драги Рашковски ги има коригирано своите ставови, сега е за...

Оваа Влада е стопроцентно определена за членство во НАТО и ЕУ и тоа така и ќе остане. Генералниот секретар на Владата, Драги Рашковски ги...