-3.2 C
Skopje
22.1.2022 - 0:48

Ознака: различна

Македонија во два втори барабани со различна „тежина“

За ждрепката за баражот за СП, Македонија е во вториот барабан, со силни можни ривали. Во квалификациите за ЕП 2022, пак, Македонија е, исто...