13.8 C
Skopje
18.10.2021 - 22:32

Ознака: Раздразливост

Раздразливост, нервоза и депресија ја нападнаa младината

Психолошките проблеми на адолесцентите во Европа во пораст Светската здравствена организација (СЗО) објави извештај што се заснова на резултати од една обемна студија, која ќе...