4.8 C
Skopje
27.11.2021 - 0:08

Ознака: процес брдо-бриони

Состанок на лидерите на земјите во Процесот Брдо-Бриони

Состанок на лидерите на земјите во Процесот Брдо-Бриони, ќе се одржи денеска во Скопје, на кој домаќин е македонскиот претседател Ѓорге Иванов. Претседателот на Европскиот...