27.3 C
Skopje
15.9.2019 - 19:04

Ознака: продукција

„Брит флојд“ доаѓа со продукција од милион долари!

Трибјут-бендот „Брит флојд“, според најавите, на 14 ноември ќе приреди спектакулано шоу во ВИП-арената „Борис Трајквоски“ во Скопје. Демијан Дарлингтон, кој е основач на овој...