2.8 C
Skopje
28.1.2022 - 13:07

Ознака: „Проблемот на Тина“

Документарецот „Проблемот на Тина“ во МКЦ

Во паркот на Младинскиот културен центар во Скопје, на 30 јуни (среда), ќе се одржи светската премиера на „Проблемот на Тина“ - новиот краткометражен...