2.6 C
Skopje
28.1.2020 - 22:20

Ознака: принцот ендру

Моќните пријатели и натаму се оградуваат од Епстајн

Војводата од Јорк, принцот Ендрју, изјави дека е „згрозен“ од неодамнешните обвинувања за сексуална злоупотреба кои кружеа околу неговиот поранешен пријател Џефри Епстајн. Принцот...