-4 C
Skopje
17.2.2019 - 7:28

Ознака: принцеза Дијана

Психичките проблеми и го уништија бракот на принцезата Дaјана

Последниве неколку дена сите очи се вперени во британскиот дворец и фотографиите од венчавката на Хари и Меган Маркл. Кога се зборува за кралското...