11.8 C
Skopje
24.9.2021 - 23:47

Ознака: Принтскрин

Принтскрин од извештајот на УНАИДС

Во согласност со професионалните новинарски стандарди, „Нова Македонија“ и во претходниот текст и сега ги пренесе ставот и реакцијата на ХЕРА. Истовремено, објавуваме и...