12 C
Skopje
20.9.2018 - 7:57

Ознака: Преспав

„Преспав“ се сели на МРТ1

По двете успешни сезони на играната серија „Преспав“, во очекување на новите епизоди од третата сезона, телевизиските гледачи од понеделник репризите ќе можат да...