26.5 C
Skopje
14.10.2019 - 15:39

Ознака: предизвик кутија за птици

Минувањето низ маките од „Кутијата за птици“ претставува опасна забава

Бројни љубители на хорор-филмот „Кутија за птици“ на „Нетфликс“, се обидуваат да ги повторат маките со кои се соочуваат главната хероина Малори (ја толкува...