16.9 C
Skopje
24.5.2019 - 21:30

Ознака: предизвикот на кики

Индиското дуо победи во „предизвикот на Кики“

Индиски актер и неговиот пријател фармер неофицијано се прогласени за победници на „предизвикот на Кики“, по видеото на кое дуото танцува покрај плуг влечен...