17.2 C
Skopje
17.6.2019 - 23:21

Ознака: Предатор

Зошто го нема Шварценегер во новиот „Предатор“?

Режисерот на најновиот „Предатор“, Шејн Блек, во интервјуто за „Дигитал спај“ откри дека сосема ја разбира одлуката на Арнолд Шварценегер да не се појави...

„Предатор“ отфрла сцени поради сексуален престапник во актерската екипа

На само неколку дена пред премиерата на филмот „Предатор“, ќе мора да се премонтира, поради тоа што еден од глумците, Стив Вајлдер е осуден...

Новиот „Предатор“ открива зошто вонземјаните се враќаат на Земјата

Студиото „Твенти сенчери фокс“ го објави трејлерот за филмот „Предатор: Еволуција“, ново продолжение на франшизата „Предатор“, на режисерот Шејн Блек. Триесет и една година...