23.8 C
Skopje
16.9.2021 - 21:18

Ознака: прва рунда

Филипче: Ја добивме првата битка со коронавирусот

Ја добивме првата битка со коронавирусот. Само ако сме сите совесни и одговорни, ќе успееме да ја држиме ситуацијата под контрола, напиша министерот за...