9.8 C
Skopje
6.12.2021 - 15:21

Ознака: прва норвешка серија

„Дома за Божиќ“ – прва норвешка серија на Нетфликс

„Дома за Божиќ“ е прва норвешка продукција за Нетфликс, чија прва сезона се појавува во декември во 2019 г., баш за време на божиќните...