20.1 C
Skopje
21.7.2019 - 0:34

Ознака: Потпишување книги

Потпишување книги на штандот на „Три“

Во ВИП-арената „Борис Трајковски“ во тек е јубилејното 30-то издание на Саемот на книгата, една од најзначајните културни манифестации во државата. - Следејќи го своето...