31.8 C
Skopje
24.6.2021 - 13:23

Ознака: потпишано

Јанакиески: Немам потпишано едно ливче за ова што ми се суди

Судијата Огнен Ставрев, кој го суди предметот „ТНТ“, по паузата која што ја даде за да им назначи адвокати по службена должност на обвинетите,...