12.5 C
Skopje
19.11.2019 - 20:16

Ознака: потпис

Договорот за името повторно пред пратениците на 5 или 6 јули

Доколку по вторпат претседателот на државата Ѓорге Иванов не го потпише указот на договорот со Грција, ќе се употреби исто решение и за договорот,...