26.8 C
Skopje
17.9.2021 - 18:26

Ознака: последен меч

„Гранде“ Пандев потврди дека утре го игра последниот меч за Македонија!

Легендарниот македонски капитен Горан Пандев, потврди дека утре против Холандија ќе го одигра својот последен меч за македонската репрезентација, заминувајќи како најдобриот на сите...