16.8 C
Skopje
31.7.2021 - 6:52

Ознака: Портланд Трејлблејзерс

ЛА Лејкерс се простија од Коби, Портланд победи во „Стејплс центар“

Натпреварот во Лос Анџелес помеѓу Лејкерс и Портланд Трејлблејзерс мина во знакот на трагично загинатиот Коби Брајант. Во „Стејплс центарот“, Лос Анџелес се прости...