21.5 C
Skopje
16.7.2019 - 18:56

Ознака: Поповска

Четврти конгрес на ДОМ, единствен кандидат за претседател Маја Морачанин

Демократска обнова на Македонија (ДОМ) денеска го одржува четвртиот партиски конгрес под мотото „Зелени вредности – наша трајна визија“, на кој единствен кандидат за...