Ознака: полни

Програми полни со реформи, а на дело…

Практично, социјалдемократите се „провлекоа“ на изборите и нивната мала предност повеќе е резултат на неснаоѓањето на опозицијата да ги капитализира негативните реакции и незадоволство...

Германските плажи преполни за време на викенд, Меркел загрижена

Некои плажи на германскиот брег на Балтичко Море биле преполни во текот на викендот. Местата на море бележат наплив на туристи кои решиле да...

Зелените пазари полни и со опасна пиротехника

На Бит-пазар и на другите пазари и раскрсници петардите и сета друга пиротехника се продаваат слободно, како овошје и зеленчук. Кој било, возрасен или...

Градските фонтани нефункционални и полни со ѓубре

Наместо да бидат украс на градот и да им ја гасат жедта на граѓаните и на туристите, градските фонтани и јавните чешми се преполни...

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (https://funimationfree.com/m/nYmN) Episode Cam 10min at website https://funimationfree.com. See more funimation heroes rising

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III Episode 12 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball