10.8 C
Skopje
5.4.2020 - 17:17

Ознака: полициски автомобил

Пронајдени мигранти во возило кое удрило во полициски автомобил

Во раните утрински часови „бе-ем-ве“ со скопска регистрација удрило во полициски автомобил на патот за кумановското село Сопот. По судирот, возачот на автомобилот не застанал...