13.2 C
Skopje
7.4.2020 - 19:30

Ознака: полициска станица кочани

Реновирана полициската станица во Кочани

Mинистерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, денеска беше во посета на Кочани, каде што завршија реконструкцијата и санацијата на објектот на полициската станица. Од МВР...