4.9 C
Skopje
22.2.2020 - 20:23

Ознака: полициска контрола

Полицијата со засилени контроли против присуство на малолетници во угостителски објекти...

Секторот за внатрешни работи-Струмица преку засилени контроли ќе проверува присуство на малолетници во угостителски објекти по полноќ, точење алкохолни пијалоци на малолетни лица и...