8.1 C
Skopje
23.2.2020 - 20:58

Ознака: Поевтинуваат

Поевтинуваат бензините

Цените на бензините од полноќ се намалуваат од половина до еден денар, објави Регулаторната комисија за енергетика. За еден денар се намалува цената на еуросупер...