28.2 C
Skopje
25.6.2019 - 14:27

Ознака: Подем

Подем на радикални групи и организации на Балканот

И во нашата држава е забележана појавата на слични ултрадесничарски групи. Според извори во надлежните институции, тие им се познати на органите за безбедност...