32.8 C
Skopje
22.6.2021 - 14:45

Ознака: пласман

Триумф над Русија ќе го поправи впечатокот

По денешниот меч со Русија во Скопје, младата репрезентација на Македонија во вторник ѝ гостува на Австрија, во квалификациите за ЕП 2019 Фудбалската селекција на...