7.8 C
Skopje
29.11.2021 - 3:20

Ознака: пијалоци

Пари и пијалоци украдени од угостителски објект за време на полициски...

Крадец украл пари и пијалоци од угостителски објект во Скопје за време на полициски час. Според информациите на МВР, вчера А.М.(43) од Скопје пријавил во...