22.6 C
Skopje
22.8.2019 - 0:54

Ознака: „Пинокио и вештерката“

Промовирана „Пинокио и вештерката“ на Наташа Димитриевска

„Пинокио и вештерката“ е насловена новата, трета по ред книга на авторката Наташа Димитриевска, која завчера ја доживеа својата промоција во кафулето „Амигос“ на...