18.9 C
Skopje
19.7.2019 - 8:32

Ознака: „Пивофест 2018“

Македонски и балкански ѕвезди на „Пивофест 2018“

Со синоќешниот концерт на плоштадот во Прилеп заврши годинешното 16-то издание на „Пиво фест“, кое, како и досега, понуди добра забава, скара и пиво...