24.8 C
Skopje
3.8.2021 - 10:12

Ознака: Пети Џенкинс

Пети Џенкинс нема да го режира продолжението на „Тор –...

Пети Џенкинс, која го режираше филмот „Вондер Воман“, изјави дека нема да работи со студиото „Марвел“, бидејќи нивните шефови премногу сакале да контролираат, пренесе...