Ознака: Петар Младеновски

Додека сум свесен што е исправно за мене, нема да престанам...

Петар Младеновски, лидер на групата „Суперхикс“ Роденденскиот концерт на „Суперхикс“, со кој одбележуваат 25 активни години на музичката сцена, ќе се одржи утревечер во Младинскиот...

Истрошени политичари и т.н. експерти им го украдоа шоуто на пејачите!

Уживајте во затруениот медиумски простор што го контролираат партиите, а барем засега нам ни остануваат Јутјуб и социјалните мрежи, вели Петар Младеновски од групата...