9.5 C
Skopje
25.10.2020 - 23:59

Ознака: Пепе Реина

Проклетството меѓу стативите и натаму го мачи Ливерпул

Со голема смиреност и самоувереност, голманот кој како слободен играч летово пристигна во редовите на Ливерпул, во неизвесната пенал-серија против Челси во европскиот Суперкуп,...