12.8 C
Skopje
3.12.2021 - 9:09

Ознака: Пензионери стогодишници

Панорама/Пензионери стогодишници

Белград - Српската премиерка Ана Брнабиќ најави дека мерките против коронавирусот ќе мора да се заострат и информира дека ќе има состанок со медицинскиот...