24.3 C
Skopje
16.9.2019 - 13:11

Ознака: пекара

Повредено момче во пекара во Скопје

Дваесет и едногодишниот Б.И. е повреден еден час по полноќ откако количката со која влегол во лифт во пекарата на „Груица Војвода“ во Скопје, а...