25.8 C
Skopje
22.6.2021 - 12:58

Ознака: Пежо 2008

Одлична понуда за двата најпосакувани модели од брендот Пежо

Од Еуроимпекс најавуваат целосно нови, летни цени за двата најпосакувани модели од брендот Пежо. - Пежо 208 - компактно градско возило кое се издвојува од останатите...