10.8 C
Skopje
28.10.2021 - 19:02

Ознака: педофилски ланец

Огромен педофилски ланец сузбиен во Германија, осомничени се над 1.600 лица

Полицијата на југот во Германија ја заврши истрагата за случајот со размената на педофилски содржини и го предаде истражниот материјал со податоците за над...