Ознака: пациенти

На инфективните одделенија во земјава се лекуваат 584 пациенти

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 584 пациенти позитивни и суспектен на коронвирусот. По...

Во ковид – центрите во Скопје хоспитализирани 20 нови пациенти

Во изминатите 24 часа во ковид – центрите во Скопје се хоспитализирани 20 нови пациенти поради компликации од коронавирусот, а вкупно се лекуваат 274...

718 ковид-пациенти се лекуваат во болниците низ земјата

Вкупната бројка на пациенти позитивни и суспектни на коронавирусот кои се лекуваат на инфективните оддели во главниот град и во болниците низ земјава е...

766 ковид-пациенти се лекуваат во болниците низ земјата

Вкупната бројка на пациенти позитивни и суспектни на коронавирусот кои се лекуваат на инфективните оддели во главниот град и во болниците низ земјава е...

Во ковид-центрите во Скопје за 24 часа се хоспитализирани 34 пациенти

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје се хоспитализрани 34 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 338 лица сомнителни и...

Низ болниците се хоспитализирани 883 ковид-пациенти

Вкупната бројка на пациенти позитивни и суспектни на коронавирусот кои се лекуваат на инфективните оддели во главниот град и во болниците низ Македонија е...

Во скопските болници се лекуваат 379 ковид-пациенти, голем дел се на...

Во изминатите 24 часа во ковид-центрите во Скопје се хоспитализрани 17 нови пациенти поради компликации од коронавирусот, информираат од Министерството за здравство. Од таму додаваат...

На инфективните одделенија во земјава се лекуваат 519 пациенти

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 519 пациенти позитивни и суспектни на коронвирусот....

На инфективните одделенија се лекуваат 537 пациенти, слободни кревети има

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 537 пациенти позитивни и суспектни на коронвирусот....

Во ковид-центрите во Скопје за 24 часа се хоспитализирани 35 пациенти

Во изминатите 24 часа во ковид-центрите во Скопје се хоспитализрани 35 нови пациенти поради компликации од коронавирусот. Вкупно 348 лица сомнителни и потврдени за...

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime: Tales - Veldora's Journal (Dub) Episode Full (https://crunchyrollfree.com/m/EqJj/ep-1) at Crunchyroll free vrv premium account

Watch Naruto: Shippuden Episode 493 at website https://gogoanime.be gogoanime official site